جامع ترین دوره های آموزشی در کل کشور

آکادمی راشد در جهت ارتقاع سطح علمی تریدر های ایرانی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی آنلاین نموده است.در این دوره ها از بهترین اساتید بین المللی و متدهای آموزشی روز دنیا استفاده شده است.

در بازار های بورس بین المللی و فارکس نکته ای که لازمه موفقیت محسوب می شود یادگیری اصولی و جامع می باشد. به عبارتی قسمت های مختلف از جمله تحلیل تکنیکال , فاندامنتال , مدیریت سرمایه و روانشناسی بازار و ترید  باید در کنار هم و به صورت کاملا جامع آموزش داده شود تا دانشجویان بتوانند این اصول اصلی موفقیت در بازارهای مالی را در کنار هم بچینند تا از دل این دانش جامع  ,استراتژی منحصربفرد هر تریدر شکوفا شود.

اولین دوره آموزشی که از تاریخ 20 مهر ماه شروع شده و تا فرودین 98 ادامه دارد. شش ماه آموزش بی وقفه خود نشانه از جامعیت بی نقص این دوره آموزشی دارد. دوره ها به صورت پشت سر هم می باشد و از سطح مقدماتی شروع شده و به سمت سطح حرفه ای در حرکت می باشیم.

طبق برنامه ریزی جامعی که از طرف تیم آموزشی آکادمی صورت گرفته , مطالب به نحوی چیده شده و تدریس خواهد شد تا دانشجویانی که تازه وارد این بازار ها شده اند و هیچ آشنایی ندارند هم هیچ مشکلی پیدا نکنند. به نحوی که در انتهای دوره همه دانشجویان به تحلیل گرانی خبره و کار آزموده تبدیل شوند و بتوانند دانش خود را در عرصه عمل به نمایش بگذارند.

حرفه ای ترین اساتید بین المللی

استفاده از به روز ترین متدهای آموزشی و تحلیلی

برگزاری شش ماه کلاس آنلاین
از سطح مقدماتی تا متوسطه